Mobile Madness

Mobile Madness
  • Mobile Madness

Mobile Madness to zespół ludzi z pasją do tworzenia rzeczy ciekawych, funkcjonalnych, łatwych w użyciu, a przede wszystkim profesjonalnych.

Mobile Madness rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 2009 roku. Nasz zespół posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych, serwisów i systemów internetowych. Współpracujemy między innymi z firmami z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Danii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Rosji, Chin i Korei Południowej. Zrealizowaliśmy projekty dla firm z branż: sieci komórkowe, spożywcza, filmowa, rządowa, ekologia, alkoholowa, farmaceutyczna, producentów sprzętu, motoryzacja, elektronika, nieruchomości, tytoniowe, rozrywka, transport publiczny, kosmetyczne, IoT. Tworzymy oprogramowanie dla klientów, jak również wprowadzamy na rynek własne rozwiązania.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie rozwiązań mobilnych i internetowych, mediów, które mają aktualnie największe znaczenie przy komunikacji z klientami. Współpracujemy w zakresie projektowania rozwiązań, realizacji, wdrożenia i reklamy.
Łączymy naszą pasję i doświadczenie, aby dostarczać klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb.

Pracujemy z klientem na każdym etapie produkcji rozwiązań informatycznych:

- Analiza potrzeb, projektowanie
- Realizacja
 Testowanie
- Wdrożenie, publikacja, wsparcie

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań dla biznesu (B2B, B2C).

Conference materials

Opis systemu PDF, 248.16 KB
Broszura informacyjna PDF, 219.44 KB

Multimedia

We invite you to download the application
  • Download on the Google Play
  • Download on the AppStore
If you want, we can send you notifications about news on the site. All you need to do is agree to receive notifications.