Product

Męskie Granie 2010-2019

Product photo Męskie Granie 2010-2019
Męskie Granie 2010-2019

Płyta „Męskie Granie 2010-2019” to dziesięć hymnów Męskiego Grania, plejada mistrzów polskiej sceny, teksty, które zna prawie każdy, i zapis wspomnień z najlepszej letniej trasy w kraju!
Męskie Granie wystartowało w 2010 roku. Chyba nikt wtedy nie przypuszczał, że pierwszych siedem koncertów w ramach trasy zainicjowanej przez Żywiec rozpocznie legendarną już imprezę, pełną muzycznych zaskoczeń, wzruszeń i fascynujących spotkań. Pierwszym szefem muzycznym Męskiego Grania był Wojciech Waglewski, który napisał tekst i muzykę do pierwszego hymnu trasy – „Wszyscy muzycy to wojownicy”, zaśpiewanego razem z Maciejem Maleńczukiem i Abradabem. Kolejny rok przyniósł następny hit - „Kobiety nam wybaczą” nagrany przez Wojciecha Waglewskiego, Lecha Janerkę, Spiętego, Fisza oraz Leszka Możdżera.  I już było jasne, że znakiem rozpoznawczym Męskiego Grania będą genialne utwory, wynik zderzenia osobowości, talentów, charyzmy najlepszych polskich artystów. Eksperymenty, artystyczna odwaga, świetna zabawa,  szalone pomysły – to wszystko stało się stemplem kolejnych tras Żywca. I wierna publiczność, która co rok chóralnie śpiewa z artystami każdy kolejny hymn Męskiego Grania.

 

Tracklista:

1.2010 - Wszyscy Muzycy To Wojownicy - Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk, Marcin "AbradAb" Marten
2.2011 - Kobiety Nam Wybaczą - Wojciech Waglewski, Lech Janerka, Hubert "Spięty" Dobaczewski*, Bartosz "Fisz" Waglewski, Leszek Możdżer
3.2012 - Ognia! - Katarzyna Nosowska, Marek Dyjak
4.2013 - Jutro Jest Dziś - Katarzyna Nosowska, Adam "O.S.T.R." Ostrowski
5.2014 - Elektryczny - Monika Brodka, Dawid Podsiadło
6.2015 - Armaty - Bartosz "Fisz" Waglewski, Mela Koteluk
7.2016 - Wataha - Tomasz Organek, Adam "O.S.T.R." Ostrowski, Dawid Podsiadło
8.2017 - Nieboskłon - Monika Brodka, Tomasz Organek, Piotr Rogucki
9.2018 - Początek - Łukasz "Kortez" Federkiewicz, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski
10.2019 - Sobie I Wam - Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek, Igor "Igo" Walaszek, Krzysztof Zalewski

Available:
84/84
Price:
47
We invite you to download the application
  • Download on the Google Play
  • Download on the AppStore
If you want, we can send you notifications about news on the site. All you need to do is agree to receive notifications.